Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempovanie na talianskej riviére - užite si krištáľovo čistú vodu!
Talianska riviéra sa môže pochváliť niektorými z najpôsobivejších historických miest v krajine a prírodných krás, je ideálnym miestom pre rodiny milujúce kultúru, ktoré môžu preskúmať počas svojej luxusnej kempingovej dovolenky. Riviéra je tiež oslavovaná pre svoju tradičnú kuchyňu a vrelú pohostinnosť. Vychutnajte si tento očarujúci zážitok na jednom z luxusných kempov prostredníctvom LuxCampu. Viac...

Dovolenka v kempoch na talianskej riviére

Luxusné kempovanie na Talianske riviére v Cinque Terre

Talianska riviéra a Cinque Terre sa vyznačujú miernym podnebím po celý rok. Najkrajšími letoviskami pre luxusné kempovanie sú Alassio, Bordighera, Diano Marina, Portofino, Sanremo, Ventimiglia a Santa Margherita Ligure. V oblasti Sanremo nájdete kvetinovú riviéru s charakteristickými kvetinovými poľami a trhy. Pozdĺž strmo svahovitého pobrežia sa nachádza päť malebných dedín Cinque Terre: Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola a Riomaggiore.

Prečo kempovať na Talianske riviére?

Na luxusnom kempe v tomto rekreačnom regióne nájdete všetko, čo patrí k luxusnému kempovaniu: bazény, športové a rekreačné zariadenia, detské ihrisko, detský klub, reštauráciu a nákupné zariadenia.

  • Talianska riviéra bohatá na slnko
  • Slávne dediny Cinque Terre
  • Luxusné kempovanie v mobilnom dome
  • Dovolenka s rodinou