Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempovanie na Sardínii objavilo zasnený stredomorský ostrov
Sardínia - drsné hory, malebné zátoky, biele pláže a krištáľovo čistá modrá morská voda. Druhý najväčší ostrov v Taliansku si zachoval svoje ústraní od veľkých pobrežných oblastí. Rezervujte si kempovanie Sardínia teraz na LuxCamp! Viac...

Dovolenka v kempe na Sardínii

Prečo kempovať na Sardínii?

  • 3000 hodín slnečného svitu ročne
  • Kúpacia sezóna od mája do októbra - cez 20 stupňov
  • Do značnej miery nedotknutá príroda
  • To najlepšie z miestnej kuchyne

S luxusným kempovaním si môžete naozaj užiť pohodlie kombinované s divokou prírodné. Zistite na LuxCampu, ktorý luxusný kemp je pre Vás ten pravý!

LuxCamp Vám ponúka exkluzívny kempovanie na všetkých nedotknutých pobrežiach Sardínia: Bella Sardinia na východe, Baia Blu La Tortuga na severe a luxusný kemp L'Ultima Spiaggia na západnom pobreží.

Luxusné kempy na Sardínii

Kempovanie Baia Blu La Tortuga

LuxCamp sa nachádza v Vignola Mare, iba 18 km od najsevernejšieho bodu Sardínie. Z Vášho mobilného domu na jemnú bielu piesočnú pláž je to len 200 metrov. Luxusný kemp ponúka veľa zábavy s aerobikom, tanečnými lekciami, diskotékou, predstaveniami a koncerty. Medzi najobľúbenejšie športy na tejto dovolenke patrí windsurfing a tenis.


Kempovanie L'Ultima Spiaggia

Titul, pod ktorým je tento luxusný kemp, drží to, čo sľubuje: maximálnu relaxáciu. Nachádza sa priamo pri mori na krásnej širokej piesočnatej pláži a s horami vzadu sa otvára množstvo outdoorových aktivít: kúpanie v čistej morskej vode, relaxácia na pláži, výlety loďou alebo túra Ogliastra, údolím olivovníkov.


Kempovanie Bella Sardínia

Tento luxusný kemp sa nachádza v prírodnom raji polostrova Sinis, na úpätí Montiferru, ktoré je vysoké cez 1000 metrov. Jej mobilný dom stojí v bujnom tienistom borovicovom lese, obklopenom bielymi divokými piesočnými plážami. Nachádzajú sa tu tiež detské bazény s toboganmi a skákacie hrady. Reštaurácia má výhľad na modré more. Bella Sardínia je luxusný kemp uprostred nedotknutej prírody. 

Pláže a príroda na Sardínii

Jemný biely piesok je typický pre celé pobrežie Sardínie. Dokonca aj tam, kde sa skaly tlačia do mora, sú vždy nádherné pláže. V horách zaujmú rôznorodé skalnaté krajiny. Krása ostrova dokonale zapadá do luxusného kempovania na Sardínii.

Zaujímavosti Sardínia

Na polceste medzi Bellou Sardíniou a L'Ultima Spiaggia leží fontánová svätyňa Is Paras a ďalšie historické budovy tohto druhu. Najväčšie zariadenie sa nachádza v Santa Vittoria. Skladá sa z viac ako 50 prehistorických prvkov a zaujme svojou exponovanú polohou na 600 metrov vysoké čadičové náhornej plošine. Rezervujte si svoj mobilný dom na Sardínii a ľahko sa dostanete k týmto pozoruhodným pamiatkam!