Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Vitajte v Abruzze - zelenej oáze pre očarujúce dovolenku!
Uprostred talianskej čižmy sa Apeniny veľmi približujú Jadranskému moru – a tak formujú zvláštnosť regiónu Abruzzo. Plochý pobrežný pás Jadranského mora sa zdvíha do kopcovitej krajiny až do výšky 3000 metrov nad morom, kde pokračuje ako pohorie Gran Sasso d'Italia. Viac...

Camping dovolenka v Abruzzo

Prečo je kempovanie v Abruzze tak populárne?

LuxCamp vám ponúka dve alternatívy regiónu Abruzzo v najpohodlnejšej podobe pre dovolenku v kempe, s luxusnou plážou Punta Navaccia v horách a luxusným kempom Stork Camping Village na Jadranskom mori.

  • Rozmanitosť krajiny a idylických miest pre dovolenku v kempe
  • Prevažne teplé, slnečné počasie
  • Historické miesta
  • More a hory nie sú ďaleko

Krásne luxusné kempingy v Abruzze?

Stork Camping Village

Luxusné kempovanie v 4hviezdičkovom letovisku na krásnom Jadranskom mori je to, čo náš Lux-Camp v Roseto degli Abruzzi ponúka priamo na pláži. Luxusný kemp je pokrytý veľkými stromami – váš mobilný dom je vždy v tieni aj pod jadranským slnkom. Na 70 000 metroch štvorcových sa nachádza bazén pre malých i veľkých, ihrisko a športové ihrisko, tenisový kurt a bowlingová dráha, rovnako ako malé bary, reštaurácia & pizzeria a supermarket.

Zaujímavosti v regióne

Okrem krásnych jadranských miest, ako je Perscara alebo Ortona, zaujme predovšetkým staroveká Perugia, ktorá bola jedným z mocenských centier Etruskov. Staroveké obdobie je zdokumentované okresom Arna. V stredoveku získala Perugia podobnú pozíciu ako Siena alebo Florencia.