Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempovanie na pobreží Jadranského mora!
Jadran je považovaný za najobľúbenejší taliansky región pre prímorské kempovanie. K tradičnej kultúre kúpanie na Jadrane pridávame komfortné luxusné kempovanie. Rezervujte si kempovanie na Jadrane ešte dnes na LuxCampu! Jadran je považovaný za najobľúbenejší taliansky región pre prímorské kempovanie. K tradičnej kultúre kúpanie na Jadrane pridávame komfortné luxusné kempovanie. Rezervujte si kempovanie na Jadrane ešte dnes na LuxCampu! Viac...

Dovolenka v kempoch na Jadrane

Prečo je kempovanie na Jadrane tak populárne?

  • Jadranské more má kilometre piesočných pláží s miestami pre kempovanie v blízkosti mora
  • Z Vášho mobilného domu, luxusného stanu alebo stanu v bungalove je to len pár krokov na pláž
  • Južné slnko poskytuje nádherne teplé počasie na zábavu pri kúpaní
  • Priestranné promenády slávnych prímorských letovísk sú rýchlo dostupné z vášho luxusného kempu

Najobľúbenejšie kempy na Jadrane

Marina di Venezia

Camping Marina de Venezia je rodinný rekreačný park s prvotriednou pláží, obrovským bazénom, celú skákacie hradné krajinou a mnohých voľnočasovými aktivitami. Pre deti je k dispozícii animácie počas dňa a večer.


Union Lido

Tento luxusný kemp medzi Benátkami a Jesolo je sám o sebe malým mestom. Obrovský lagúnový bazén obklopujú obchody, bary a reštaurácie. Okrem aquaparkov zahŕňa tento kemp tiež prírodný park, športové park a wellness centrum - a samozrejme tiež rozsiahlu súkromnú pláž pri Jadranského mora. Tu je dovolenka s deťmi naozaj zábavná!

Zaujímavosti v okolí

Vďaka svojej jedinečnej polohe v mori sú Benátky nielen absolútnym vrcholom Jadranu, ale aj turistickou svetovú atrakcií. Paláce, mosty a námestí mesta napísali a zažili svetové dejiny. Hrad Miramare neďaleko Terstu Vás pozýva k snívaniu. Týči sa vysoko nad Terstským zálivom na útese a vyzerá ako kulisa v rozprávkovom filme. Padova je jedným z najstarších miest v Taliansku a dôležitým centrom náboženstva. Spojenie s niekoľkými svätými sa odráža v mnohých posvätných budovách. V bazilike svätej Justin je hrobka sv. Lukáša. Rímsky amfiteáter vo Verone uvádza brilantné operný večery.