Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Vitajte na jazere Garda
Jazero Garda v severnom Taliansku Vám ponúka krištáľovo čistú vodu, slnečné pláže a exotické palmy. Okrem toho je tu krásny horský svet s vrcholom cez 2000 metrov. Rezervujte si jedno z mnohých ubytovania pri jazere Garda teraz na LuxCamp! Viac...

Dovolenka v kempoch pri jazere Garda

Čím je kempovanie na jazere Garda tak atraktívne?

  • Nádherná krajina ako ideálne prostredie pre kempovanie na jazere Garda
  • Bungalov, stan alebo mobilný dom je príjemným miestom na pobyt na čerstvom vzduchu
  • Outdoorové aktivity od plavecké zábavy až po horolezectvo
  • Luxusné kempy ako ideálna alternatíva k vilám na jazere

Luxusné kempovanie na jazere Garda

Jazero Garda je už 150 rokov jednou z najušľachtilejších destinácií európskeho cestovného ruchu. Tu sa krížia biele jachty a výletné parníky a luxusné výletné reštaurácie a zábavné parky sa etablujú na pobreží. V tomto prostredí je luxusné kempovanie tou najlepšou voľbou.

Bella Italia

Tento luxusný kemp ponúka dovolenku v stredomorskom parku priamo pri jazere. Váš bungalov, stan alebo mobilný dom stojí pod tienistými stromami. Z terasy panoramatické reštaurácie si môžete vychutnať výhľad na jazero Garda a vynikajúcu taliansku zmrzlinu. Neďaleko sú dva nápadité vodné parky s mnohými atrakciami: Gardaland a Caneva World.

Cisano / San Vito

S luxusným kempom Cisano a nemenej pohodlným miestom San Vito na západnom pobreží jazera sú výhody od LuxCamp dvakrát tak veľké. Obe oblasti sú umiestnené priamo vedľa seba a sú prepojené tunelom. Medzi početné atrakcie patria dva bazény so šmykľavkami a detskými bazénmi, tenisové a futbalové ihrisko, animácie pre deti a samozrejme súkromná pláž na jazere Garda.

Kemp Altomincio

V tomto luxusnom kempe je pozornosť zameraná najmä na deti. Náš luxusný kemp Altomincio je veľký aquapark plný atrakcií. Slanovodné krajiny, tobogány, umelý potok a obrovský bazén s detskou časťou poskytujú najlepšiu zábavu po celú dovolenku. Program dopĺňa skákací hrad, minigolf, rôzne športové zariadenia a animácie. Bar a reštaurácia na terase podávajú vynikajúce talianske nápoje a jedlo.

Zaujímavosti pri jazere Garda

Na západnej strane jazera, v Malcesine, Vás lanovka dovezie na Monte Baldo do nadmorskej výšky až 1760 metrov, odkiaľ je jedinečný výhľad do krajiny. Garda na svojom východnom brehu je najlepšie známa vďaka historickému starému mestu a Rocca di Garda. Na juhu sú obľúbenými destináciami vinárska dediny Bardolino a Lazise (v blízkosti kempu Bella Italia) sa zábavnými parkami. Najväčší ponuku na nákupy ponúka mesto Salo.