Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempovanie v malej, ale nádhernej krajine.
Západné Slovinsko je skutočný zasvätený tip na kempingovú tematiku. Ak ste si na budúcu dovolenku ešte nezarezervovali mobilný dom, nechajte spoločnosť LuxCamp, aby vám poskytla nápady a vyberte si príjemné miesto v malej, ale očarujúcej krajine. Viac...

Kemping Západné Slovinsko

Prečo kempovať v západnom Slovinsku

  • veľmi rozmanité krajiny
  • kempingy vhodné pre rodiny
  • priaznivé ceny

Ak nechcete utrácať príliš veľa peňazí za luxusné kempovanie, ste na správnom mieste v západnom Slovinsku. Takmer všetky luxusné kempingy sú vhodné pre rodiny s deťmi a majú detský bazén, ihriská a animácie pre najmenších. Veľké mestá, hory, jazerá a more - na západe Slovinska je všetko nablízku. Toto je skutočný luxusný kemp v malej krajine.

Získajte viac informácií o západnom Slovinsku

Pri kempovaní v západnom Slovinsku na Vás čaká extrémna rozmanitosť. Hlavné mesto Ľubľana je definované architektonickými pamiatkami Joža Plečnika a stredomorskou atmosférou. Horolezci výzvu vítajú a vystúpia na vrchol Triglavu. Okolie jazera Bled je tiež veľmi obľúbené medzi turistami. V lete je teplota vody veľmi príjemná na osviežujúci kúpeľ. Západné pobrežie hraničiace s Talianskom je najvhodnejšie pre cestovateľov, ktorí si užívajú dovolenku pri mori.

Mestá v západnom Slovinsku

Prírodná pláž Mesecez zaliv s čistou vodou a tyrkysovými farbami láka svojich návštevníkov. Rekreanti, ktorí hľadajú relax, sa môžu v tejto zátoke dobre zabaviť a užiť si pokoj trochu ďalej od rušného turizmu. Ďalším malým rajom na kúpanie je kamienková pláž Svetilnik v Izole, ktorú obľubujú najmä nadšenci vodných športov a ľudia so zníženou pohyblivosťou.