Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempovanie v Štajersku - Nechajte sa obklopiť bujnou lúkou a nádhernými lesmi
Štajersko prezývané tiež ako "zelené srdce Rakúska". Bohaté lúky a nádherné lesy obklopujú mestské oblasti, v ktorých sa tradícia prirodzene dopĺňajú s modernou dobou. Preskúmajte možnosti, ktoré vám LuxCamp ponúka, a zažite luxusné kempovanie špeciálne triedy! Viac...

Dovolenka v kempoch v Štajersku

Zistite viac o Štajersku

  • Lákavé vinice, turistické chodníky a vysoké hory
  • Objavte žrebčín lipicanov v meste Piber
  • Navštívte Riegersburg a nechajte sa očariť jeho magickú minulosťou

Prečo sa vydať na kempovanie do Štajerska?

Štajersko je ideálnym miestom, kde si môžete užiť dovolenku vďaka LuxCamp v mobilnom dome. Nechajte sa prekvapiť rozmanitosťou aktivít, ktoré sú možné počas Vašej luxusnej kempingovej dovolenky. Vo vysokých horách nájdete čistý vzduch, čistá horské jazerá a veľmi dobre rozvinuté turistické chodníky, zatiaľ čo v južných štajerských kopcoch si môžete vychutnať vynikajúce vína regiónu. Prežite svoju dovolenku v mobilnom dome obklopenom prírodou a tichom v luxusnom kempe Bella Austria.

Počasie a klíma

Klíma je rovnako rozmanité ako samotné Štajersko. Počasie na severe a západe je ovplyvnené alpským klímou, zatiaľ čo juh a východ má teplejšie podnebie, ktoré zaisťuje vynikajúcu úrodu vína. V zime je sneh takmer zaručený, čo robí Štajersko zaujímavým aj pre milovníkov zimných športov.

Kemp Bella Rakúsko

Luxusný kemp sa nachádza v Katschtalu v nadmorskej výške asi 800 metrov. Je ideálnym východiskovým bodom pre pešiu turistiku do vysokých hôr, zároveň je vybavený vyhrievaným bazénom, viacúčelovým športovým ihriskom a požičovňou bicyklov. Animátori zaisťujú zábavu ako pre mladých, tak i starších klientov. Pre relaxáciu jednoducho využite jednu z mnohých termálnych kúpeľov.