Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Hamburg, Nemecko
Kempovanie v pulzujúcom metropole je dobrodružstvo zvláštneho druhu. Hamburg je jedným z najviac fascinujúcich miest v Nemecku so zaujímavými pamiatkami a oslňujúcim nočným životom. Krátka doba cesty na pláže na severnom a baltskom pobreží je tiež jednou z výhod tohto mesta. Viac...

Dovolenka v kempoch v Hamburgu

Zažite históriu a kultúru v Hamburgu

Hamburg, prekypujúci tradičným kúzlom, sa môže pochváliť moderným zariadením a priťahuje mnoho návštevníkov, ktorí prichádzajú ochutnať jeho životný štýl. Hamburskej prostredie medzi bludiskom riek a jazier, ktoré ponúka pôsobivú architektúru, krásne kostoly a zaujímavé múzeá, je úplne jedinečné a jeho rušný prístav je dobre známy medzi turistami z celého sveta. Ľudia, ktorí si tu rezervujú LuxCamp, budú mať plný prístup do tohto pulzujúceho mesta i do okolia.

Spoznajte Hamburg!

Ľudia, ktorí sa ubytujú v luxusnom kempe v Hamburgu, budú mať plný prístup do tohto pôsobivého mesta. Hamburg je postavený okolo veľkých jazier Binnenalster a Außenalster. Návštevníci sa môžu prezrieť na vyhliadkovej lodi z móla Jungfernstieg alebo si prejsť módne ulice a parky v okolí Binnenalster.

Prečo si vybrať dovolenku v Hamburgu

Pobyt v mobilnom dome je skvelý spôsob, ako si štýlovo odpočinúť.

  • Ľahký prístup do Hamburgu
  • Denné výlety do okolitej krajiny
  • Široká škála festivalov a ďalších akcií

Ochutnajte hamburskú kuchyni

Ako nemecká brána do sveta nie je divu, že miestna kuchyňa je veľmi medzinárodná. Prirodzene, jednou zo základných ingrediencií tohto prímorského mesta sú ryby. Neskorá jar je ideálny čas na ochutnanie jarného platesy, zatiaľ čo čerstvý krevetový sendvič je dobrou desiatou medzi jedlami.