Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Vitajte v Bavorsku!
Dovolenka v Bavorsku ponúka skvelé prírodné zážitky, kultúru a nákupné príležitosti, takže všetky návštevníci si nájdu to svoje. Hlavným mestom Bavorska je Mníchov, ktorý sa svojím úžasným mestským životom rozhodne stojí za návštevu. Zažite región z jedného z mnohých krásnych kempov, ktoré Vám ponúkajú veľa príležitostí k odpočinku a návšteve pamiatok a miest podľa Vášho želania. Viac...

Kempovanie v Bavorsku

Kempovanie Bavorsko

Bavorsko, najväčší región Nemecka, je oblasťou rozmanitej krajiny, ale od pohoria Wetterstein v Hornom Bavorsku až po Bavorský les v Dolnom Bavorsku má každý región svoje vlastné miestne kúzlo. Bavorsko sa môže pochváliť doslova stovkami kempov, z ktorých mnohé sú vhodné pre rodiny s deťmi, s bazénmi a ďalšími zariadeniami pre deti. LuxCamp si kladie za cieľ priniesť Vám crème de la crème luxusného kempovanie v Bavorsku, tak prečo si u nás nezarezervovať ďalšie kempovanie ešte dnes?

Ďalšie informácie o Bavorsku

Mnoho predmetov, ktoré boli považované za typicky nemecké (napríklad oompah hudba, pivné záhradky a lederhosen), v skutočnosti pochádzalo z Bavorska. Takže kempovanie Vám a rodine poskytne jedinečné príležitosti zažiť miestnu kultúru, vrátane typicky výdatné rustikálne kuchyne regiónu.

Prečo si vybrať dovolenku v Bavorsku?

Takmer každé luxusné kempingy v Bavorsku majú výhľad na nejakú prírodnú atrakciu, takže "divoké" Bavorsko je doslova na prahu Vášho mobilného domu. Bavorsko leží v kontinentálnej klimatickej zóne, takže zatiaľ čo existujú štyri odlišné ročné obdobia, väčšina roka je príjemne teplá a slnečná. Medzi vonkajšie aktivity patrí cyklistika, pešia turistika, plávanie a vodné športy a môžete sa tiež tešiť na:

  • Rozmanitá, rustikálne krajina, vrátane lesov, jazier a hôr,
  • Priemerné letné teploty medzi 25 ° C a 30 ° C,
  • Typická nemecká "Gemutlichkeit", ktorá sa prekladá ako prívetivosť alebo genialita.

Preskúmajte Bavorsko

Mníchov, bavorské hlavné mesto, je známe svojím každoročným Oktoberfestom a centrom umenia a kultúry, ale väčšina Bavorov stále žije v malých mestách. V dôsledku toho je Bavorsko ako celok eklektickú zmesou tradície a modernosti. Garmisch-Partenkirchen, na úpätí Zugspitze, najvyššej hory Nemecka, je obľúbenou turistickou destináciou, rovnako ako Allgäuerské Alpy blízkosti rakúskych hraníc. Samozrejme, žiadna cesta do Bavorska by nebola úplná bez výletu do rozprávkového hradu Neuschwanstein, postaveného "Šialeným" kráľom Ľudovítom.