Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.

Luxusné glampingové stany Tendi

Luxus, pohodlie a štýl! Glamping sa stáva čoraz obľúbenejším u hostí LuxCampu, ktorí si chcú užiť luxusnú dovolenku a zároveň si užívať všetky úžasné výhody rodinného kempingu. S glampingom v stane Tendi máte vlastnú kuchyňu s plynovým sporákom a chladničkou, pohodlné postele, skrátka všetko pohodlie pre rodinné kempovanie - dokonca si môžete rezervovať stan s vlastnou kúpeľňou! Tendi nájdete v najobľúbenejších kempingoch vo Francúzsku, Taliansku, Švédsku a Nemecku. Viac...

Objavte Tendi glampingové stany s LuxCamp

Glamping s Tendi a LuxCamp

Skvelé kempingy so šťastnými deťmi, relaxačné a zábavné bazény a aktivity vhodné pre rodiny – o skvelú atmosféru kempingu nemusíte prísť, ani keď chcete zostať v luxuse. V LuxCamp si môžete rezervovať glampingový stan a ubytovať sa v najobľúbenejších európskych kempingoch. V stane Tendi sa nachádza dobre vybavená kuchyňa, pohodlné postele a dostatok miesta.

Na výber máte z 3 luxusných stanov!

Stany Tendi glamping sú robustné, dobre izolované a vodotesné, takže odolajú akémukoľvek počasiu počas kempovania. Stany sú priestranné, s vlastnou kuchyňou, plynovým sporákom, kombinovanou chladničkou s mrazničkou a všetkým potrebným vybavením. Pre dospelých sú tu pružinové matrace a pre deti pekná poschodová posteľ. V stane nájdete lampy a zásuvky. Ak všetko dobre dopadne, často zostáva na verande stanu, kde sa môže najesť a zahrať si napríklad spoločenské hry. Tendi má tri stany rôznych veľkostí, z ktorých dva majú vlastnú kúpeľňu: Safari stan, Safari stan s kúpeľňou a Lodge stan s kúpeľňou.

Najlepšie krajiny v Európe na glamping

Stany Tendi boli starostlivo umiestnené medzi najpriateľskejšie, najobľúbenejšie a najdobrodružnejšie kempingy v Európe. Môžete ísť napríklad do Francúzska a užiť si to najlepšie z luxusného kempingu v najobľúbenejšej kempingovej krajine Holanďanov. Glampingové stany nájdete aj v Nemecku, ktoré je veľmi vhodné pre deti. Nenechajte si ujsť ani glamping vo Švédsku a Taliansku. Glamping určite urobí radosť celej rodine.