Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.

Rezervujte si už teraz dovolenku na rok 2023!

Zrušenie zdarma do 1. februára 2023!

Radi by ste išli budúci rok na dovolenku, ale máte pochybnosti, či by ste mali rezervovať dovolenku už teraz? Koniec koncov leto 2023 je stále ďaleko a nikto nevie, čo sa stane v najbližších mesiacoch. Preto pre Vás máme možnosť zrušiť skorú rezerváciu úplne zadarmo do 1. februára 2023, ak si objednáte zájazd v hlavnej sezóne tzn. s príchodom do destinácie po 1. apríli 2023. 

Naše podmienky pre predbežné rezervácie:

  • Dovolenku môžete bezplatne zrušiť alebo zmeniť do 1. februára 2023. Zaplatenú zálohu vám jednoducho vrátime.
  •  5 % zľava pre vracajúcich sa zákazníkov z roku 2022
  •  Nízky vklad. Pri rezervácii zaplatíte len 99 €. 25 % splatných 1. februára 2023.


Odložili ste si dovolenku z roku 2021 alebo 2022 na rok 2023? Bezplatné zrušenie do 23. 1. sa na tieto rezervácie nevzťahuje. Dovolenku si však môžete bezplatne upraviť.

Lanterna

Luxusný kemp Lanterna - náš najobľúbenejší kemp v Chorvátsku, najmä vďaka rôznorodému vyžitie pre tých najmenších. Lanterna má všetko, čo od dovolenky v kempe očakávate - bazény, šmykľavky, animácie, krásnu pláž a čisté more. Tak neváhajte a rezervujte ešte dnes!

Marina di Venezia

Kemp Marina di Venezia sa nachádza priamo na nádhernej piesočnatej pláži, na najkrajšom pobreží Jadranského mora v Taliansku.

Park Umag

Luxusný kemp Park Umag pozýva všetkých na nezabudnuteľnú dovolenku na pobreží Istrie. Užite si širokú ponuku voľnočasových aktivít a kúpanie sa v krásnych bazénoch i mori v tejto prírodnej oáze na Jadrane! Možnosť ubytovania vo vlastnom obytnom voze!

Bella Italia

Kemp Bella Italia sa nachádza priamo pri jazere Garda a je preto ideálnym východiskovým bodom pre výlety do všetkých miest okolo jazera.

Chorvátsko
Kempovanie Chorvátsko

Kempovanie v Chorvatksu teraz ponúka luxusné ubytovanie v mobilných domoch alebo glamping stanoch! Užite si rozmanitú krajinu, nedotknutú prírodu a jasne modré more Chorvátska tak, ako ste ho doteraz nepoznali!

Straško

Kemp Straško ponúka svojim hosťom možnosť kúpania nielen v mori, ale aj v bazéne priamo v areáli tohto štvorhviezdičkového kempu. Okrem toho si môžete vyskúšať rôzne vodné športy, ako je potápanie a vodné lyžovanie. Objednajte ešte dnes Vašu dovolenku!

Union Lido

Kemp Union Lido sa nachádza na pobreží Jadranu medzi Jesolo a Benátkami. Zažite luxusný kempovanie extra triedy.

Taliansko
Kempovanie Taliansko

Zažite "la dolce vita" na pobreží Jadranského mora, ktoré ponúka množstvo luxusných kempov, prvotriedne pláže, obrovské bazény, skákacie hrady a mnoho voľnočasovými aktivitami. Neváhajte a zarezervujte už dnes na budúce leto!

Zaton Holiday Resort

Luxusný kemp Zaton Holiday Resort sa nachádza v Dalmácii v Chorvátsku neďaleko Zadaru. Čaká tu na vás dlhá piesočná a štrková pláž, mierne sa zvažujúca morské dno a nádherné Jadranské more. Nechýba ani vodný park s bazénmi a zábavné programy.

Pra delle Torri

Luxusný kemp Pra delle Torri na pobreží Jadranu ponúka veľkolepý aquapark a program plný rekreačných a športových aktivít.

LuxCamp vernostný bonus

V spoločnosti LuxCamp odmeňujeme našich verných zákazníkov. Ak ste u nás už rezervovali niekoľko pobytov, môžete využiť výhodných podmienok pre rezerváciu pre rok 2023 *.


Pri rezervácii jednoducho uveďte vaše zákaznícke číslo do komentára!


Upozornenie: vernostná zľava sa nevzťahuje na rezervácie u našich dodávateľov Roan, Go4Camp, SunCamp S-Holidays a Gebetsroither.

Pre využitie Vašej vernostné zľavy musíme obdržať vašu rezerváciu na rok 2023 do 01.02. 2023 *. Nevzťahuje sa na prebookovanie zájazdov z roku 2022.

Poznámka: niektoré ceny pre rok 2023 ešte nie sú konečné, a preto rezervácie môže byť ešte len braná ako dopyt.