Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.

O nás

LuxCamp je Váš špecialista na luxusnú kemping dovolenku po celej Európe. Ako najväčší online sprostredkovateľ kempov na svete ponúka LuxCamp každý deň nové ponuky, od približne 80 poskytovateľov ubytovania v kempoch.

Vďaka 25 ročnej skúsenosti je popredným európskym špecialistom na kempingovú dovolenku.

LuxCamp SK je súčasťou dánskej cestovnej skupiny DBF-Travel AG, ktorá sa od roku 1994 špecializuje na organizáciu kempovanie po celom svete.

V roku 2017 bol LuxCamp zlúčený s najväčšou európskou kempovaciou skupinou "Camping Vision AG", ale zostal samostatnou značkou.

V roku 2018 sme vyvinuli nový rezervačný systém, aby naše webové stránky boli ešte viac ústretovejší k zákazníkom: prehľadné porovnanie cien, výber a tok informácií.

LuxCamp v súčasnosti pôsobí ako sprostredkovateľ v 13 európskych krajinách a snaží sa ponúknuť najlepšie kempingy v Európe.

Za vašu rezerváciu je zodpovedný touroperátor CampingVision AG so sídlom v Ženeve vo Švajčiarsku a je teda aj vaším zmluvným partnerom. Prenájom rekreačného bývania v Európe na slovenskom trhu je poskytovaný prostredníctvom webových stránok lux-camp.sk, ktoré vlastní CampingVision AG.

CampingVision AG je členom holandského SGR (Stichting Garantiefonds Reisgelden), neziskového záručného fondu pre cestovný priemysel, ktorý chráni cestujúcich z Európskej únie. To znamená, že si môžete rezervovať dovolenku v kempe pri LuxCampu bez akýchkoľvek finančných rizík. Byť členom SGR znamená, že musíme splniť prísne požiadavky a ponúknuť Vám ubezpečenie o finančnej ochrane.

Keď ste sa zoznámili s našou agentúrou, môžete si ešte dnes rezervovať jedno z našich ubytovanie a pripraviť sa na nezabudnuteľnú dovolenku s Vašou rodinou.
"V ponuke je približne 300 najlepších kempov po celej Európe"

"Luxusné kempovanie v mobilnom dome, bungalove alebo stanu"

"Priateľský slovensky hovoriaci poradenský tím"LuxCamp zaisťuje perfektnú zábavu na dovolenke prostredníctvom:

  • dobre vybavených a atraktívnych kempov pre celú rodinu
  • pekných a dobre udržiavaných mobilných domov a stanov
  • konkurencieschopných cien
  • asistenčného servisu v kempoch so zástupcami vybraného poskytovateľa
  • 300 kempov po celej Európe
  • rýchle a jednoduché rezervácie cez lux-camp.sk

S 25 ročnou skúsenosťou s prenájmom luxusných kempov v celej južnej Európe presne vieme, čo rodiny hľadajú. Vaša dovolenka by mala byť krásna a nezabudnuteľná. V LuxCamp ponúkame našim klientom rôzne miesta na kempovanie a individuálne ubytovanie. Každý si určite nájde tú pravú dovolenku podľa svojich snov.

LuxCamp, ako názov napovedá, znamená dobrý vkus a vysokú kvalitu. Našich približne 80 partnerov, ako je napríklad Al Fresco, Homair, Eurocamp, Gustocamp a Happy Camp, je starostlivo vybrané našim tímom odborníkov. Len tak je možné zaistiť kvalitu mobilných domov a stanov.

Vitajte v kempingovom raji u LuxCamp!