Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempingy na pokojnom Zélande
Zeeland je jednou z najzaujímavejších provincií Holandska. Rezervujte si mobilný dom v pohodlnom kempingu a užite si oddychový čas pri Severnom mori. Čerstvý morský vzduch vám urobí dobre. Strediská sú vhodné pre rodiny s deťmi a majú širokú škálu zariadení vhodných pre deti. Viac...

Kempovanie na Zélande

Prečo bude dovolenka na Zélande nezabudnuteľná?

Zéland je región, ktorý sa hlási k tradíciám, rozvíja sa s úctou k folklóru. Napriek špecifickému terénu je dostupný verejnou aj súkromnou dopravou a je dobre pripravený na prijímanie návštevníkov.

Pobyt v tomto regióne sa oplatí vybrať z dôvodu:

  • Blízkosť prírody, krásna krajina
  • Malebné cyklistické chodníky
  • Úžasný folklór
  • Dobre rozvinutá dopravná infraštruktúra

Preskúmajte Zéland

Najlepšie na bicykloch! Ako sa na krajinu priaznivú pre cyklistov patrí, nájdete tu množstvo cyklotrás. Ako pobrežný región je Zeeland známy svojimi početnými piesočnatými plážami, ktoré sú vhodné pre blažený relax aj aktívny oddych. Milovníkov vodných športov uspokojí dobre vybavená pobrežná základňa a ľudí, ktorí radi spoznávajú, prilákajú malebné rybárske dedinky.

Zaujímavosti regiónu

Vedeli ste, že názov súostrovia Nový Zéland pochádza z tejto holandskej provincie? Región ukrýva viacero kuriozít a oplatí sa začať hľadať v jeho hlavnom meste – Middelburgu. Necelé 50-tisícové mesto má historické múzeum, krásnu starú radnicu a zábavný park plný atrakcií. Middelburg láka návštevníkov jedinečnou atmosférou holandského vidieka.

Tí, ktorí navštívili Middelburg, by mali prísť do Vlissingenu. Tu sa zas oplatí navštíviť pirátsku osadu spojenú s námorným múzeom, ako aj lodenicu, kde sa lode stavajú tradičnými metódami.