Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Paríž – dovolenka plná atrakcií
Je európskym hlavným mestom módy a kultúry, ktoré poskytne množstvo nádherných zážitkov. Dovolenka v Paríži je ideálna ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre páry, ktoré chcú stráviť romantické chvíle. Pozrite si našu ponuku ubytovania a rezervujte si dovolenku už teraz! Viac...

Kempovanie v Paríži

Hlavné dôvody, prečo ísť kempovať do Paríža

  • Ubytujte sa v jednom z najväčších hlavných miest Európy
  • Ľahký prístup k mnohým turistickým atrakciám
  • Možnosť zažiť francúzsku kultúru, kuchyňu a životný štýl
  • Ideálne miesto pre romantickú dovolenku

Najvýznamnejšie pamiatky na dosah ruky

Ak chcete stráviť dovolenku v blízkosti najväčších európskych pamiatok, oplatí sa vybrať si luxusný kemping v Paríži a okolí. Ktoré z nich ponúkajú najviac atrakcií?

Obľúbené miesta na kempovanie

Paríž východ

Luxusný kemping len 10 kilometrov od Paríža vám umožní stráviť prázdninové dni v srdci Francúzska a večery v úzkom kontakte s prírodou. Disneyland Park sa nachádza 30 kilometrov od Paris Est a poskytuje skvelú zábavu pre celú rodinu!


Le Croix du Vieux Pont

Pohodlný pobyt v tomto kempingu vám umožní užiť si množstvo atrakcií: 3 priestranné bazény, bary a reštaurácie, množstvo športov, kúpeľné procedúry a relax v lone prírody. Rezort sa nachádza v tesnej blízkosti Paríža, zábavných parkov Disneyland a Asterix a je skvelou základňou pre dovolenkové výlety.

Pláže a príroda v Paríži

V Paríži každoročne vzniká na Seine umelá pláž – trojkilometrový úsek piesočnatého pobrežia, ktorý vám umožňuje cítiť sa ako počas prímorskej dovolenky. V hlavnom meste sa nachádza aj množstvo parkov vrátane Luxemburských záhrad, plných atrakcií pre celú rodinu, Tuilerijských záhrad, slávneho Champ de Mars, Bois de Boulogne a Bois de Vincennes. LuxCamp vám ponúka tie najlepšie kempy, z ktorých sa ľahko a rýchlo dostanete do centra mesta. Tí, ktorí chcú bližší kontakt s prírodou, môžu relaxovať v centre medzi rozľahlými stromami a krásnou vegetáciou.

Atrakcie v Paríži

Nie je možné spočítať všetky atrakcie Paríža, najobľúbenejšie sú m.in. Eiffelova veža, Katedrála Notre-Dame, Arc de Triomphe, Bazilika Sacre Coeur, Panteón, Univerzita Sorbonna a mnohé ďalšie. Hlavným mestom Francúzska sú aj nádherné bulváry, parky lákajúce zeleňou, výborné reštaurácie, ale aj podujatia zo sveta umenia, módy a zábavy.