Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Nezabudnuteľné chvíle v blízkosti prírody vo francúzskych Alpách
Alpy sú najväčším a najvyšším pohorím starého kontinentu – celkovo zaberá 220 000 kilometrov štvorcových a jeho najvyšší vrch Mont Blanc dosahuje 4 810,5 m nad morom. Pre milovníkov horských výletov a aktívneho oddychu je určite ideálnym miestom pre kempingovú dovolenku. Kempovanie je tu aj príležitosťou na návštevu najznámejších francúzskych letovísk. Viac...

Kempingy vo francúzskych Alpách

Prečo dovolenka v kempingu v Alpách zaručuje nezabudnuteľné atrakcie?

  • V Alpách bolo zriadených veľa prírodných rezervácií
  • Najvyššie položené zjazdovky sú dlhodobo pokryté skutočným snehom
  • Úžasný výhľad na Ženevské jazero a okolité vinice
  • Nekonečne veľa horských turistických a cyklistických trás

Aktívna dovolenka pre celú rodinu

Alpy sú jednoznačne najzaujímavejšie horské turistické chodníky a lyžiarske svahy v Európe. Kempovanie v Alpách vám dáva možnosť navštíviť najznámejšie francúzske strediská a kúpele. Okrem toho je ideálnym miestom pre náruživých chodcov a milovníkov prírody. Ak máte radi horskú turistiku a snívate o dovolenke strávenej vonku, zoberte svoju rodinu na úžasnú, aktívnu dovolenku do Álp.

Majestátna príroda

Francúzske Alpy sa tiahnu cez 370 km. Majestátne horské štíty sú len jedným z mnohých prírodných divov, ktoré región ponúka. Krištáľové jazerá, zurčiace vodopády a nedotknuté lesy – to všetko budete môcť obdivovať počas dovolenky v kempingu v tomto regióne. Francúzske Alpy sú predovšetkým vynikajúcim miestom pre pešiu turistiku a pešiu turistiku cez úžasné prírodné parky regiónu. Jedinečnú atmosféru regiónu môžete pocítiť v čarovných horských dedinkách, ktoré sa nachádzajú vo francúzskom Albánsku.