Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Aktívna kempingová dovolenka v Ardèche
Milujete aktívny oddych? Francúzsky departement Ardèche bude vašou ideálnou dovolenkovou destináciou. Rieka Ardèche je jedným z najlepších miest vo Francúzsku pre nadšencov kanoistiky. Viac...

Kempovanie v Ardeche

Prečo si vybrať región Ardèche?

  • Malebné kaňony
  • Veľké vodopády
  • Aktívny čas vonku
  • Krásne krajinky

Ideálne miesto pre aktívnu dovolenku

Ardèche sa nachádza vo francúzskom regióne Rhône-Alpes (Rhône-Alpes) a je ideálnou destináciou pre milovníkov aktívnej dovolenky. Ponuka je určená najmä milovníkom vodných športov – kanoistiky a raftingu. Región má množstvo atrakcií pre rodiny s deťmi, a preto môže byť výlet do tejto časti Francúzska plný nezabudnuteľných emócií. Rezervujte si pobyt s LuxCamp ešte dnes!

Camping le Ranc Davaine

Camping Le Ranc Davaine je veľmi priateľským miestom najmä pre rodiny s deťmi. Rezort má dva bazény a mini vodný park so šmykľavkami. Oplatí sa stravovať v miestnej reštaurácii, kde na jedálnom lístku nájdete regionálne jedlá, alebo v malej palacinkárni. Stredisko napomáha aktívnemu oddychu hostí – môžete sa prihlásiť na kurz lukostreľby, požičať si vybavenie na stolný tenis alebo si zahrať basketbal v telocvični.

Camping La Bastide

Camping La Bastide sa nachádza priamo na rieke Ardèche a je ideálnym miestom na dlhé túry a kanoistiku. Stredisko je obklopené nádherným, sviežim lesom - je tou pravou destináciou pre ľudí, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku v lone prírody. V kempingu je jeden plavecký bazén a jeden detský bazén, môžete si požičať loďky a bicykle alebo sa prihlásiť na kurzy jazdy na koni. V reštaurácii kempu sa podávajú vynikajúce jedlá regionálnej kuchyne.

Najväčšie atrakcie oblasti

Ak radi trávite čas aktívne, Ardèche je ideálnym miestom pre vašu letnú dovolenku. Oplatí sa prenajať si loď alebo kajak a vychutnať si nádherný výhľad na kaňon – čaká vás 30 km kajakovania. Ak sa chystáte na dovolenku s malými deťmi, oplatí sa ich zobrať do niektorého z blízkych zábavných parkov. Aquatroopic je vodný park so širokou škálou toboganov a bazénov. Bude to ideálne miesto pre krásny aktívny deň strávený s deťmi.

Tradičná regionálna kuchyňa

Tradičná regionálna kuchyňa regiónu Rhône-Alpes je veľmi zaujímavá, musíte ochutnať: gratinovaný savoyard (mlieko, zemiakový a syrový kastról), escalope savoyarde (vyprážané rezeň s hubami a syrom gruyère). Stojí za to ochutnať nádherné regionálne vína a domáce syry.