Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempovanie v malebnom Kvarnerskom zálive
Kvarnerský záliv je jedno z najkrajších miest v Chorvátsku, ktoré je známe perfektným počasím a mnohými atrakciami pre dospelých i deti. Pozornosť si zaslúžia aj krásne pláže a blízkosť prírody. Preto by Vám chcel LuxCamp odporučiť tento región pre Vašu vysnívanú kempingovú dovolenku. K dispozícii máte mnoho luxusných mobilných zariadení vysokého štandardu, ale je dobré si ich pre svoju bezpečnosť rezervovať v dostatočnom predstihu. Viac...

Dovolenka v kempoch na Kvarnerskom zálive

Prečo si vybrať kempingovú dovolenku v Kvarnerskom zálive?

TOP 4 výhody:

  • Rôzne pláže
  • Malebné ostrovy
  • Nádherné krajiny
  • Chutná miestna kuchyňa

Spoznajte Kvarnerský záliv

Kvarnerský záliv sa nachádza v severnom Jadranskom mori medzi pobrežím Severného Chorvátska a Istrijským polostrovom. Tento región je známy svojou vynikajúcou klímou, ktorá podporuje relaxáciu a aktívny oddych. Najvýznamnejšími ostrovmi v zálive sú Krk, Pag, Cres a Rab. Je zaujímavé, že záliv je taký hlboký, že má svoj vlastný prístav. K dispozícii sú tiež vynikajúce turistické, gastronomické a športové zariadenia.

Krása Kvarnerského zálivu

Kvarnerský záliv je známy predovšetkým vďaka ostrovom, ktoré je potrebné navštíviť počas kempingovej dovolenky. Na ostrove Rab sa nachádza rovnomenné mesto, ktoré je známe očarujúcim starým mestom, ktoré je staré asi 2 000 rokov. Na ostrove Krk musíte vidieť mesto Vrbnik, známe svojou malebnou polohou nad útesom.

Pevninská časť tohto regiónu Chorvátska je turisticky veľmi atraktívna. Opatijskú riviéru, ktorú musíte vidieť, s 12 km dlhou prímorskou panorámou, preslávenou nádhernými výhľadmi, musíte vidieť. Nemožno vynechať mesto Senj s pevnosťou Nehaj, ktorého výstavba sa začala v 16. storočí.