Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Istria: perfektná kempingová destinácia
Istrijský polostrov síce nie je v úplnom centre Chorvátska, ale pokojne ho možno nazvať srdcom tejto nádhernej krajiny - svojim tvarom pripomína najdôležitejší orgán organizmu. V skutočnosti si Istriu môžete zamilovať. Slnečné lúče ohrievajú opaľujúcich sa a príjemné teploty umožňujú zostať v kempingu aj na jeseň. Viac...

Kempovanie na Istrii

Prečo je istrijský polostrov perfektnou dovolenkovou destináciou?

TOP 4 dôvody:

  • Blažený relax v kontakte s prírodou
  • Úžasné krajiny
  • Ideálne východisko pre návštevu pamiatok
  • Atrakcie pre celú rodinu

Atrakcie na Istrii

Vďaka ubytovaniu v kempingoch odporúčaných spoločnosťou LuxCamp budete mať prístup k najväčším atrakciám polostrova! Na jednej strane sú piesočné pláže, horské krajiny, stredomorská vegetácia, na strane druhej - nádherné pamiatky, zaujímavé múzeá. A silu zábavy v bazénoch, v športových centrách, baroch, reštauráciách, kluboch a počas aktivít, ktoré pripravia animátori pre celú rodinu. Zelený polostrov, ktorého sa dotýkajú vody Jadranského mora - neexistuje lepšie miesto na strávenie dovolenky.

Aktívna dovolenka

Kempingový park Umag

Tu je raj pre milovníkov športu - luxusné letovisko s možnosťou výberu z mnohých aktivít: tenis, futbal, volejbal, plávanie a mnoho ďalších. Pohodlný dom alebo stan Vám dáva príležitosť vychutnať si atrakcie, ktoré máte na dosah ruky, a existuje veľa možností zábavy pre celú rodinu!

Skvelé animácie

Kemping Bi-Village

LuxCamp Vám odporúča miesto, kde sa nemôžete nudiť! Animátori pracujúci v Camping Bi-Village poskytujú zábavu všetkým rekreantom: starým aj mladým. Kemping má tri priestranné bazény, dve plážové reštaurácie, pizzeriu, stánok so zmrzlinou a nákupné centrum.

Vodná zábava pre každého

Kemp Bijela Uvala

Ponuka tohto centra je zameraná na rodiny s deťmi, ktoré hľadajú aktívnu dovolenku. Všetci členovia rodiny si tu užijú vodnú zábavu s výberom jedného z mnohých zábavných bazénov alebo priezračnej vody Jadranského mora. Tento luxusný kemping Vám umožní vychutnať si prírodu v úplnom srdci a zároveň si užiť zábavu a relaxáciu s celou rodinou.

Pláže, príroda a počasie na Istrii

Istria je polostrov dubových lesov, ktorý kombinuje horskú a pobrežnú krajinu - ideálne pre milovníkov relaxácie pri vode a horských výletov. Piesočnaté pláže Vás pozývajú k odpočinku, ako aj k cvičeniu mnohých športov. Kemp v blízkosti mora Vám umožní vychutnať si všetky kúzla pobrežia. Je zaujímavé, že polostrov je tradične rozdelený podľa farby zeme na bielu Istriu, sivú Istriu a červenú Istriu. Či už ide o luxusný stan alebo pohodlný mobilný dom, dovolenka na Istrii bude úspešná, pretože je v tesnom kontakte s prírodou. Istria má stredomorské podnebie. V praxi to znamená ideálne podmienky na poznávanie a relaxáciu od apríla do októbra. Najteplejšími mesiacmi sú júl a august, v typických prázdninových dňoch teplomer ukazuje v priemere 27 ° C. Kempingová dovolenka je perfektnou dovolenkovou destináciou v tejto časti Chorvátska.