Táto webová stránka už nie je podporovaná v Internet Explorer.
Otvorte stránku v prehliadači Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox alebo Safari.
Kempovanie na dalmatínskom pobreží - Dokonalé modré šťastie
Dalmácia je považovaná za najkrajšiu časť pobrežia Jadranského mora a je výbornou destináciou pre luxusné kempovanie po celý rok. Je tu nespočetné množstvo malých a väčších ostrovov a stredovekých prístavných miest. Rezervujte si kempovanie v Dalmácii teraz! Viac...

Camping dovolenka v Dalmácii

Prečo kempovať v Dalmácii?

  • Prírodné divy, ako je národný park Krka
  • Historické prístavné mestá
  • Rozmanité rekreačné možnosti
  • Celoročné mierne a teplé počasie

Ďalšie informácie o Dalmácií

Dalmácia je ideálnym miestom pre luxusné kempovanie. Početné kempy pozdĺž Jadranského mora ponúkajú luxusné stany, mobilné domy alebo bungalovy, ktoré premenia jednoduchú dovolenku v pohodlnej luxusnej kempovanie. Okrem prírodných krás krajiny, sa do Dalmácia predovšetkým cestuje za pohostinnosťou a dobrou kuchyňou.


Borovicové lesy, ktoré často dosahujú krištáľovo čistého mora, poskytujú nielen tieň v horúcich dňoch, ale aj potrebný pokoj a pohodu. Pobyt zavŕšený rozsiahlym voľnočasovým a športovým programom, ktorý je zameraný nielen na deti. Celkovo je Dalmácia rajom pre milovníkov vodných športov. Samozrejme, na početných krásnych piesočných plážach je tiež jednoducho možnosť ležať na slnku a relaxovať. Luxusné kempy sú tiež ideálnym východiskovým bodom pre návštevu mnohých starovekých prístavných miest Dalmácie a vychutnať si ich stredoveké čaro.

Holiday Resort Zaton

Luxusný kemp sa nachádza v blízkosti Zadaru v krásnej zátoke a je známy svojimi vynikajúcimi službami. Komfortne zariadené mobilné domy sa nachádza uprostred pokojného borovicového lesa, ktorý poskytuje potrebný tieň, najmä v lete.

Park Soline

Park Soline je luxusný kemp, ktorý ponúka svojim hosťom priamy prístup na pláž s vlastnými lehátkami. Mobilné domy sa nachádzajú uprostred 20 hektárového parku s borovicami, ktorý je ideálny pre relaxačnú dovolenku. Neďaleko sa nachádza veľký aquapark so šmýkačkou Freefall.

Kemp Solaris

Plážový rezort Solaris je luxusný kemp, ktorý sa nachádza asi šesť kilometrov od krásnej dediny Šibenik.

Luxusné mobilné domy ponúkajú svojim hosťom výhľad na more na krištáľovo čistú vodu. Komplex tiež poskytuje rad voľnočasových aktivít, najmä pre rodiny s deťmi. Rezervujte si kempovanie v Dalmácií teraz!